Piątek, 26 kwietnia 2024 roku

▼ MAMY TO! TRZECI ROK Z RZĘDU! SREBRNA TARCZA 2021!

Zdobycie miejsca w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Liceów Ogólnokształcących Perspektywy jest dla Naszej Szkoły zasłużonym powodem do dumy. Świadczy to o wysokim poziomie nauczania, a także o dobrej atmosferze panującej w szkole, tworzonej wspólnie przez ambitnych uczniów, znakomitą kadrę i wspierającą Dyrekcję.

W Rankingu zostały wzięte pod uwagę wyniki z egzaminów maturalnych podstawowych (30%), egzaminów rozszerzonych (45%) oraz sukcesy w olimpiadach (25%). W stosunku do zeszłorocznego zestawienia awansowaliśmy w Rankingu Ogólnopolskim o ponad 200 miejsc.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest wśród 250 najlepszych liceów ogólnokształcących w Polsce i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2021".

Wyniki rankingu dostępne są na stronach:
Ranking ogólnopolski
Ranking szkół małopolskich

▼ Tu jesteśmy
▼ Dla NiepodlegŁej
▼ Media o nas
▼ MChE
▼ SAMORZAD UCZNIOWSKI
▼ Teatr szkolny
▼ Biblioteka szkolna
▼ SZKOLNY PSYCHOLOG
▼ Sukcesy uczniów