Piątek, 29 marca 2024 roku

▼ BACZYŃSKI I JEGO POKOLENIE

Zapraszamy do udziału w Szkolnym Konkursie Humanistycznym BACZYŃSKI I JEGO POKOLENIE

Zobacz plakat.

▼ Opowieść wigilijna

"Opowieść wigilijna" jest jedną z najbardziej znanych i lubianych historii świątecznych. Rozgrywająca się w przeddzień Bożego Narodzenia opowieść przypomina nam, że dzielenie się sobą to największy dar, jaki mamy i że nigdy nie jest za późno na to, by starać się być lepszym człowiekiem. O tych wartościach przypominają nam dziś uczniowie ze szkolnego koła wolontariatu, którzy przygotowali dla nas słuchowisko na podstawie powieści Charlesa Dickensa. Scenariusz do "Opowieści wigilijnej" napisała Zuzanna Patoła, uczennica klasy II c.

Posłuchaj.

▼ Życzenia

▼ NIETUTEJSI ŻYCZĄ NAJPIĘKNIEJ

Niespodzianka od Dzieciątek Nietutejszych Dziesiątki