Sobota, 11 lipca 2020 roku

▼ PRACA SEKRETARIATU UCZNIOWSKIEGO

PRACA SEKRETARIATU UCZNIOWSKIEGO

Od 22 czerwca do 10 lipca oraz od 27 lipca do 21 sierpnia 2020 r. sekretariat uczniowski czynny dla stron we wtorki i czwartki w godzinach w godzinach 10:00 - 13:00.

W dniach 13 lipca do 24 lipca 2020r. sekretariat uczniowski będzie nieczynny.

Szanowni Państwo Nauczyciele i Rodzice,

Drodzy Uczniowie,

pragnę złożyć życzenia spokojnych i zdrowych wakacji. Dziękuję za współpracę, zaangażowanie w wypełnianiu zadań i obowiązków, wzajemną życzliwość i serdeczność w relacjach. Szczerze gratuluję wszystkich sukcesów – tych małych, i tych wielkich. Cieszę się, i za to również dziękuję, że razem udało nam się pokonać wiele trudności.

Życzę dużo słońca i radości w najbliższym, wakacyjnym czasie.

Do zobaczenia w szkole już 1 września!

Tamara Cieśla
Dyrektor X LO

Z dumą i ogromną radością pragnę pogratulować naszym czterem Abiturientkom i czterem Uczennicom, otrzymania Listu Gratulacyjnego Prezydenta Miasta Krakowa. Pan Prezydent docenił znakomite wyniki w nauce Laureatek oraz, szczególnie, ich zaangażowanie w pomoc potrzebującym.

Dziękuję Wyróżnionym Abiturientkom i Uczennicom za godne reprezentowanie X Liceum Ogólnokształcącego. Życzę Nagrodzonym pomyślności oraz sukcesów w dalszej nauce, rozwijania pasji i wrażliwości na potrzeby i dobro drugiego człowieka.

Tamara Cieśla
Dyrektor X LO

▼ Matura w koronie

Drodzy Abiturienci, tegoroczni Maturzyści,

dzisiaj rozpoczynacie egzaminy dojrzałości. Życzymy Wam wiary w siebie i maksymalnie dobrych wyników. Jesteśmy przekonani, że ta "matura w koronie" będzie dla Was przepustką na wymarzone studia.

Powodzenia!
Dyrekcja i nauczyciele X LO

▼ Organizacja egzaminu maturalnego 2020

Tegoroczni abiturienci XLO wszystkie, niezbędne informacje dotyczące egzaminu maturalnego otrzymują poprzez dziennik elektroniczny Librus.

Natomiast absolwenci, przystępujący do egzaminu po raz kolejny proszeni są o zapoznanie się i zastosowanie poniższych wytycznych.

Najważniejsze wytyczne sanitarne obowiązujące w XLO w trakcie egzaminów maturalnych.

▼ Tu jesteśmy
▼ Dla NiepodlegŁej
▼ Media o nas
▼ MChE