Środa, 22 maja 2019 roku

▼ I my tam byliśmy i w piłkę kopaliśmy

W sobotę, 18 maja 2019 r. Młodzieżowa Rada Krakowa rozegrała mecz charytatywny z Radą Miasta Krakowa. Spotkanie odbyło się na murawie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy Placu na Groblach. Graliśmy dla chorej Amelki, której życzymy wszystkiego dobrego.

▼ Zebrania i dzień otwarty

W dniu 23 maja 2019 r. (czwartek) odbędą się Zebrania z Rodzicami oraz Dzień Otwarty:

17:00 – 17:30 - klasy pierwsze, klasy drugie;
17:30 – 19:00 - Dzień Otwarty dla Rodziców uczniów klas I – II.

▼ Dni otwarte X LO

30 marca i 11 maja uczniowie ostatnich klas podstawowych i gimnazjalnych mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną X Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie. O Dziesiątce kandydaci i ich rodzice mogli dowiedzieć się więcej od nauczycieli oraz samej młodzieży.

Informacje na temat rekrutacji można odnaleźć tutaj.

Do zobaczenia na korytarzach Dziesiątki!

▼ Pożegnanie abiturientów

26 kwietnia 2019 roku pożegnaliśmy naszych abiturientów. Życzymy Wam matury napisanej na 100% i dostania się na wymarzone studia. Niech Wam się wiedzie!

Ze względów organizacyjnych, w związku z odbywającym się egzaminem maturalnym, w dniach 6 – 9 maja 2019 r. nie przyjmujemy wniosków o przyjęcie do szkoły od kandydatów. Od 10 maja 2019r. wnioski będzie można składać zgodnie z harmonogramem zamieszczonym w zakładce rekrutacja.

▼ Tu jesteśmy
▼ Dla NiepodlegŁej
▼ Media o nas
▼ MChE