Plakat jubileuszowy

W czasie przygotowań do obchodów jubileuszowych 60-lecia X Liceum Ogólnokształcącego zespół nauczycieli języka angielskiego zorganizował konkurs na Plakat Jubileuszowy wśród uczniów naszej szkoły. Wszystkie prace były bardzo interesujące.

Jednak komisja postanowiła wyróżnić dwie z nich:

plakat ucznia klasy IIIB Adriana Grotyńskiego „60 lat perfekcji” za doskonały pomysł, profesjonalizm i artystyczną dojrzałość

plakat jubileuszowy

oraz pracę uczennicy klasy IF Dagmary Cygan za ciekawy pomysł oraz wymagającą metodę.

plakat

Bardzo dziękujemy naszym uczniom za zainteresowanie i udział. Szczególne podziękowania kierujemy do ucznia kl. III B Adriana Grotyńskiego, którego plakat został wykorzystany podczas uroczystych obchodów 60-lecia oraz podczas ślubowania klas pierwszych 14 października w kinie Kijów, a także na ulotkach promujących szkołę. Z pewnością praca ta na zawsze zapisze się w historii naszej szkoły i we wspomnieniach roku jubileuszowego.